Verslag Voorjaarswedstrijd IGP 7 april 2019

De volledige uitslag van onze voorjaarswedstrijd 2019.
Dank aan de sportieve deelnemers, de vele supporters, het technisch personeel en de leden van Kringgroep D.M.H. As.

Voorjaarswedstrijd IGP D.M.H.-As 7 april 2019
Keurmeester: Dirk Vandecasteelde
Examenleider: Hans Engelen
Spoorlegger: Marc Caymax
Pakwerker: Carl Onbelet

 

Begeleidingshonden
NR NAAM VAN DE HOND GELEIDER KG RESUL.
1 Rani vom Ratsenheim Veronique Vleugels 50 Veerle Geslaagd
2 Reeza vom Ratsenheim Gert Plevoets 52 DMH As Geslaagd
3 Ruby vom Ratsenheim Sam Lodewijckx 52 DMH As Geslaagd
IGP 1 (ABC)
NR NAAM VAN DE HOND GELEIDER KG PTN. TOT.
4 Ophelia der Hunde Himmel Marc Willems De Dappere Vriend As 85/91/0 176
5 Pixar van Zieta’s Hof Jeroen Kerkhofs 49 Duivelsberg 93/80/87 260
6 O’Harley van Corminahof Jelle Stinkens 49 Duivelsberg 10/86/75 171
IGP 3 (ABC & A)
NR NAAM VAN DE HOND GELEIDER KG PTN. TOT.
7 Ninja van Rozentuin Guido Nuttin 52 DMH As 25/64/91 180
8 Lanzo ‘t Palmaleinehof Marie-Louise Paradis 29 Molenbeersel 71 71
9 Maaike vom Holzhütte Marc Willems De Dappere Vriend As 86 86

 

IPO Wedstrijd Overpelt 2017

Veronique en Amber deel aan de IPO-wedstrijd te Overpelt. Zij behaalden een totaal van 266 punten (78-94-94). Guido nam met Mika deel aan de BOP-wedstrijd te Geel. Met Mika behaalde hij een 7de plaats met 94 punten in BOP 1. Met Ninja behaalde hij een 2de plaats met 90 punten in BOP 2.

BOP wedstrijd As 2017

Birgit Schreurs, Guido Nuttin namen deel aan de onze 1ste BOP-wedstrijd.
Hieronder vindt u de volledige uitslag van de wedstrijd.

Beoordelaars: Mark Chauvaux en Frank van Dingenen
Examenleider: Rudi Mostien

Wedstrijd B.O.P.-3

Pl. Geleider Club Naam Hond Tot.
1 De Wit Alex Kg. Grimbergen Mirco vom Steinackermuhlen 98
2 De Wit Alex Kg. Grimbergen Obi von Haus Targa 97
3 Schreurs Birgit Kg. D.M.H. As Macho vom Haus Sevens 97
4 Menten Roxane Kg. Riemst Mellow Vom Damburgerschloss 92
5 Bresseleers Leen Kg. Geel Nestor vom Suzyhof 91
6 Vercammen Eric Kg. Ter Lo Jeck van de Gulderij 85
7 Wierts Albert Kg. V.H.V. Lando van Haus Moons 83
8 Caelen Noël Kg. Duivelsberg Rex Zur Krombach 77

Wedstrijd B.O.P.-2

Pl. Geleider Club Naam Hond Tot.
1 Nuttin Guido Kg. Ter Lo Ninja van Rozentuin 94
2 Roesems Jean-Louis Kg. Ter Lo Nasca d’Alleche 76

Wedstrijd B.O.P.-1

Pl. Geleider Club Naam Hond Tot.
1 De Wit Alex Kg. Grimbergen Mirco vom Steinackermuhlen 98
2 De Wit Alex Kg. Grimbergen Obi von Haus Targa 97
3 Schreurs Birgit Kg. D.M.H. As Macho vom Haus Sevens 97
4 Menten Roxane Kg. Riemst Mellow Vom Damburgerschloss 92
5 Bresseleers Leen Kg. Geel Nestor vom Suzyhof 91
6 Vercammen Eric Kg. Ter Lo Jeck van de Gulderij 85
7 Wierts Albert Kg. V.H.V. Lando van Haus Moons 83
8 Caelen Noël Kg. Duivelsberg Rex Zur Krombach 77

Examen B.O.P.-3

Geleider Club Naam Hond Res.
Bonneux Steven Kg. Duivelsberg Lomax van het Grootwezenhof Geslaagd